Clanax různé motivy 180 x 200 cm

TOP 21 v kategorii Sprchové závěsy

Clanax různé motivy 180 x 200 cm

Produkt: závěs 180x200 PEVA koupel.BW501A CLANAX V případě požadavku konkrétní barvy nás prosím kontaktujte a prověříme její dostupnost. U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme...
Garantovaný nákup z VMD

Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 17 307 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 8 794 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta64 Kč100 % • 70 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč83 % • 16 360 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč95 % • 14 137 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč87 % • 1 367 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 242 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta399 Kč95 % • 11 206 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v VMD

Za tu cenu přijatelný produkt. Zatím však používán krátce, uvidíme jak dlouho vydrží.

• ?

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt: závěs 180x200 PEVA koupel.BW501A CLANAX

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 17 307 recenzíDalší informace

• ?